About as Service Contact Information Concept

اینجانب پیام منظوری مدیرعامل شرکت پایا دیده بان آسیا مفتخر هستم که از سال 1382 در حوزه های نصب و راه اندازی و فروش دوربین مداربسته، دزدگیر امامن، جک پارکینگی و آیفون تصویری فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز کرده و با بیش از دو دهه فعالیت، تجربه صادقانه خود را در اختیار شما مشتریان گرامی و همکاران عزیز قرار میدهم.
ایجاد یک شرکت در این برهه از زمان با توجه به تحریم های ظالمانه و افزایش روز به روز قیمت اجناس، صرفا جهت یک بستر امن و راحت در جهت تهیه، تولید و توزیع کالا هایی که در ایران عزیزمان میتوان تولید کرد و آنرا به صادرات رسانید امری بسیار مورد توجه است.
شرکت پایا دیده بان آسیا در حال بستر سازی و ارتقاء تولید دوریین های مداربسته IP و تولید دستگاه های دزدگیراماکن سیمکارتی و جک های پارکینگی بصورت کاملا بومی سازی شده و با کیفیت بالا و گارانتی تعویض محصولات و رضایت مندی صد در صد مصرف کنندگان و همکاران گرامی و همچنین حامی تولید کنندگان ایرانی نیز میباشد.
تیم اجرایی ما در شرکت پایا دیده بان آسیا اعلام میدارد که در تمامی نقاط تهران و شهرستان های همجوار تهران، ارگانهای نیروهای مسلح،هواپیمایی، راه آهن، ترابری یگان های امداد و نجات، شرکتهای نفت و گاز و پتروشیمی، شهرداری ها و دیگر شرکتهای دولتی و خصوصی بزرگ و کوچک اعلام آمادگی نسبت به تنظیم قرارداد، تهیه و توزیع و طراحی و اجرای هرچه بهتر نسبت به قبل که چندی از آن نمیگذرد را دارد .
شرکت پایا دیده بان آسیا مفتخر به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان صنعت،معدن و تجارت شده است ، همچنین دارای پروانه کسب از اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران میباشد.
تمامی همکاران در این شرکت دارای گواهینامه گذرندان خدمات آموزشی پیشه و مهارت زیر نظر اتحادیه اروپا WGT را دارا هستند.
با آرزوی توفیق روز افزون برای ایرام اسلامی و هموطنان گرامی.